پورتال سازمانی

پرتال سازمانی

پورتال هوشمند


به پايگاه اينترنتي سازمان نظام مهندسي معدن استان خراسان شمالی خوش آمديد


بانک اعضا

از تاریخی که وزارت صنعت، معدن و تجارت در هر محل حسب مورد اعلام کند، اشتغال اشخاص حقیقی و حقوقی به آن دسته از امور فنی که توسط وزارت یادشده تعیین می شود، مستلزم عضویت در سازمان و داشتن صلاحیت حرفه ای است. در این بانک اطلاعاتی کلیه مشخصات اعضای حقیقی و حقوقی و صلاحیت حرفه ای ایشان و ارقام مربوط به ظرفیت اشتغال نگهداری می شود. این بانک اطلاعاتی به صورت برخط در حال خدمات رسانی به سازمان استان ها می باشد.

مطالب بیشتر

 


بانک معادن استان خراسان شمالی

بانك اطلاعاتي معادن استان خراسان شمالی شامل اطلاعات فني و به روز معادن استان اردبيل مي باشد.  به روز رسانی این بانک اطلاعاتی توسط مسئولین فنی معادن و سازمان استان  انجام می شود. این بانک بر اساس اطلاعات طرح معدن طراحی شده و شامل اطلاعات کلیه معادن استان  از جمله مشخصات پروانه، مختصات معدن،مسئولين فني و شاخص هاي مديريتي مي باشد. سامانه آماری این بانک برای بهره مندی اعضای محترم سازمان، فعالین و دانشجویان آماده ارائه خدمات می باشد.

مطالب بیشتر


مجله سازمان

انتشار مجله سازمان نظام مهندسی معدن، به عنوان نشریه رسمی سازمان از سال 1385 آغاز شد. در این مجله که دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است، مقاله ها، گزارش های فنی، مطالب مورد نیاز اعضا و دستورالعمل ها و ابلاغیه های رسمی سازمان درج می شود. این نشریه یکی ار پرتیراژترین مجله های حرفه ای است. 

دریافت نسخه الکترونیکی / ارسال مقالات

مطالب بیشتر


اخبار استان
بازدید رئیس سازمان صمت جناب اقای حاج بلگو از دفتر سازمان نظام مهندسی معدن استان به مناسبت روز صنعت و معدن بازدید رئیس سازمان صمت جناب اقای حاج بلگو از دفتر سازمان نظام مهندسی معدن استان به مناسبت روز صنعت و معدن 
تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ 
رئیس سازمان صمت جناب اقای حاج بلگو در دفتر سازمان نظام مهندسی معدن استان حضور یافته و روز صنعت و معدن را به هیات مدیره سازمان تبریک گفتند
تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۸/۰۶/۰۶ 
اولین جلسه کارگروه بررسی طرحهای بهره برداری به موجب تنفیذ به سازمان نظلم مهندسی استانها توسط وزارتخانه در مورخ 6/5/98 برگزار گردید.
تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۸/۰۳/۰۷ 
جلسه کارگروه بررسی طرحهای اکتشافی در مورخ 7 خرداد ماه ساعت 11 در سازمان  صنعت معدن، تجارت استان خراسان شمالی با حضور جناب آقای مهندس رضازاده معاونت امور معادن و صنایع سازمان صمت و جناب اقای مهندس ...
تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ 
دکتر داریوش اسماعیلی ریاست سازمان نظام مهندسی معدن ایران به همراه معاون فنی، مشاور اکتشافات و مدیر امور استان های سازمان با مهندس بیژن زنگنه وزیر نفت در محل وزارت نفت دیدار و گفتگو نمود.
تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ 
فرماندار اسفراین گفت: کار گروه استانی برای پیگیری و ساماندهی وضعیت معدن آلبلاغ اسفراین به ریاست استاندار یا معاون سیاسی استاندار تشکیل می شود تا در باره این معدن تصمیم گیری شود.

اطلاعیه سازمان
لیست دوره های آموزشی ارتقاء پایه 1400 لیست دوره های آموزشی ارتقاء پایه 1400 
تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ 
برنامه زمان بندی اجرای دوره های آموزشی ارتقاء پایه 1400، اعضای محترم جهت ثبت نام با دفتر سازمان تماس حاصل نمایند.
تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ 
ثبت نام آزمون صدور پروانه اشتغال آغاز شد. متقاضیان شرکت در آزمون صدور پروانه اشتغال تغییر رسته پروانه اشتغال ویژه رسته های پی جویی و اکتشاف و استخراج معدن، می توانند از روز شنبه مورخ ۱۳۹۸/۸/۱۸ س ...
تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۸/۰۶/۰۶ 
به اطلاع اعضای محترم می رساند برنامه بازدید از معدن بوکسیت جاجرم در مورخ 13 شهریور ماه انجام می شود علاقه مندان جهت ثبت نام به دفتر نظام مهندسی اعلام نمایند.
یادآوري مراحل اعلام وقوع حادثه و تهیه گزارش یادآوری مراحل اعلام وقوع حادثه و تهیه گزارش 
تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۸/۰۵/۰۹ 
تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ 
شرایط ارتقا پايه علاوه بر داشتن شرایط قانونی گذراندن دوره های آموزشی ارتقاء پایه می باشد.
تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ 
به اطلاع اعضای محترم لیست پیوست می رساند جهت تحویل اصل پروانه اشتغال خود به سازمان مراجعه نمایند.

New Module Name
دسته بندي اخبار 

New Module Name
دسته بندي اخبار 

اطلاعات تخصصی

تصاویر


عبارت جستجو
 

نقشه موقعیت سازمان


5.7.2.0
گروه دورانV5.7.2.0