امروز يکشنبه, 28 دی 1399
  • تماس با ما : 88854686
  • ساعت : ۹:۱۸:۴۶
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ 
آگهی برگزاری انتخابات هفتمین دوره هیأت مدیره سازمان نظام مهندسی معدن
هفتمین دوره انتخابات اعضای هیأت مدیره نظام مهندسی معدن استان خراسان شمالی

بسمه تعالی

سازمان نظام مهندسی معدن استان خراسان شمالی

آگهی برگزاری انتخابات هفتمین دوره هیأت مدیره

 

انتخابات اعضای هفتمین دوره هیأت مدیره سازمان نظام مهندسی معدن استان خراسان شمالی به‌ترتیب زیر و طبق شرایط تعیین شده برگزار خواهد شد.

 تاریخ برگزاری انتخابات روز پنج شنبه 1399/12/14 و مدت آن از ساعات 9 تا 16 است.

 محل برگزاری انتخابات در آدرس زیر است:

بجنورد- خیابان امام خمینی (ره) غربی، کوچه کرامت دفتر سازمان نظام مهندسی معدن استان خراسان شمالی

 تعداد و مشخصات اعضای هیأت مدیره

تعداد اعضای اصلی هیأت مدیره سازمان استان 5 نفر شامل دو نفر مهندس معدن، یک نفر زمین‌شناس، یک نفر نقشه‌بردار و یک نفر مهندس متالورژی با گرایش استخراجی و تعداد اعضای علی‌البدل 2 نفر شامل یک نفر مهندس معدن و یک نفر زمین‌شناس می‌باشد. اعضای هیأت مدیره برای یک دوره سه ساله انتخاب می‌شوند. رشته تخصصی براساس مدرک تحصیلی است و ارتباطی به رسته پروانه اشتغال ندارد. چنانچه شخصی دارای دو مدرک تحصیلی در رشته‌های مختلف باشد، در اعلام داوطلبی باید مشخص کند که برای کدام رشته ‌اصلی داوطلب می‌شود.

4- تعداد داوطلبان

حداقل تعداد داوطلبان واجد شرایط از هر یک از رشته‌های اصلی، با توجه به تعداد اعضای اصلی و علی‌البدل هیأت مدیره و به‌منظور ایجاد رقابت در انتخابات، به‌ترتیب زیر تعیین می‌شود:

معدن 4 نفر، زمین‌شناسی 3 نفر، نقشه‌برداری 2 نفر، متالورژی استخراجی 2 نفر و در مجموع 11 نفر.

چنانچه در هر یک از رشته‌های اصلی، به‌غیر از رشته مهندسی معدن، به تعداد کافی داوطلب واجد شرایط وجود نداشته باشد، انتخابات آن رشته حذف و یک نفر از سایر رشته‌های اصلی که حائز بالاترین رأی باشد، انتخاب خواهد شد. چنانچه در رشته مهندسی معدن حداقل 4 نفر یا در مجموع حداقل 11 نفر داوطلب واجد شرایط وجود نداشته باشد، توسط دستگاه نظارت تصمیم‌گیری خواهد شد.

5- شرایط داوطلبان

الف- تابعیت جمهوری اسلامی ایران. ب- عضویت در سازمان استان و نداشتن بدهی حق عضویت تا تاریخ 1399/10/04. پ- عدم اعتیاد به مواد مخدر. ت- نداشتن پیشینه کیفری. ث- نداشتن محکومیت انتظامی از درجه 3 یا بالاتر، از 5 سال قبل از تاریخ اعلام داوطلبی. ج- دارا بودن پروانه اشتغال معتبر با پایه حداقل 2 د- دارا بودن مدرک تحصیلی کارشناسی یا بالاتر در یکی از رشته‌های اصلی موضوع قانون.

6- چگونگی اعلام داوطلبی

داوطلبان عضویت در هیأت مدیره، از تاریخ 1399/09/15 حداکثر تا تاریخ 1399/10/04 فرصت دارند که آمادگی خود را طبق فرم مربوط اعلام کنند. داوطلبان می‌توانند این فرم را از دبیرخانه سازمان نظام مهندسی معدن استان به آدرس ذیل آگهی (یا از پایگاه اینترنتی سازمان) دریافت کرده و پس از تکمیل فرم، آن را شخصاً و با ارائه کارت عضویت معتبر به دبیرخانه (یا محل‌های تعیین شده) تسلیم و رسید دریافت نمایند. چنانچه علاوه بر مدارک موجود در پرونده داوطلب، مدارک دیگری از وی خواسته شود باید در مهلت مقرر آنها را به دبیرخانه سازمان تحویل دهد.

هیأت‌اجرایی‌انتخابات تقاضاهای داوطلبان را بررسی نموده و قبول یا رد تقاضا کتباً به داوطلب اعلام خواهد‌شد.

7- اعلام فهرست داوطلبان

فهرست الفبایی داوطلبان مورد تأیید به ‌تفکیک رشته، علاوه بر ارسال به آدرس اعضا و درج در پایگاه اینترنتی سازمان، از تاریخ 1399/11/27 در تابلوهای اعلانات سازمان ‌نظام ‌مهندسی ‌معدن ‌استان و سازمان صنعت، معدن و تجارت ‌استان و ادارات‌ تابعه و وابسته و همچنین مؤسسه‌ها و شرکت‌های مهم معدنی استان نصب خواهد شد. (در صورت امکان این فهرست در روزنامه خراسان شمالی نیز آگهی خواهد شد). بعلاوه در روز برگزاری انتخابات نیز این فهرست در محل اخذ رأی نصب خواهد شد.

8- اخذ رأی

اعضای سازمان نظام مهندسی معدن استان که تا یک روز قبل از بررسی صلاحیت داوطلبان عضویت در هیأت مدیره بدهی حق عضویت نداشته باشد می توانند در انتخابات شرکت نمایند بدین منظور باید شخصاً برای رأی دادن مراجعه کنند و رأی‌دهندگان باید کارت عضویت معتبر خود را هنگام رأی دادن ارائه کنند.

هر عضو بدون در نظر گرفتن رشته تحصیلی خود، افراد مورد نظر خود را در تمام رشته‌ها انتخاب می‌کند. در برگه رأی فقط به تعداد مورد نیاز از هر رشته، که مشخص شده، باید نوشته شود. چنانچه تعداد بیشتری نوشته شده باشد، هنگام قرائت، اسامی اضافی حذف خواهد شد. همچنین چنانچه اسامی نوشته شده از بین فهرست اعلام شده داوطلبان نباشد، آن اسامی نیز حذف خواهد شد. چنانچه در رشته‌ای داوطلب برای عضویت در هیأت مدیره وجود نداشته باشد، باید جلوی رشته مربوط را خالی بگذارند و چنانچه به اشتباه نیز نامی نوشته شده باشد، هنگام قرائت حذف خواهد شد.

9- مهلت قبول شکایات

مهلت قبول شکایات مربوط به برگزاری انتخابات تا 5 روز پس از تاریخ رأی‌گیری است.

10- توضیح و راهنمایی

اعضای سازمان برای هرنوع سؤال و اخذ راهنمایی درباره چگونگی برگزاری انتخابات می‌توانند با دبیرخانه سازمان نظام مهندسی معدن استان به آدرس زیر مراجعه و یا با شماره تلفن زیر تماس گرفته و حتی درصورت لزوم با اعضای هیأت اجرایی نیز طبق قرار قبلی ملاقات نمایند.

آدرس : بجنورد- خیابان امام خمینی (ره) غربی، کوچه کرامت –دفتر سازمان نظام مهندسی معدن استان خراسان شمالی

تلفن: 05832244980 تاریخ آگهی: 1399/08/25

11- اسامی اعضای هیأت اجرایی:

ردیف

نام و نام خانوادگی

1

علی کیوان زراعتکار

2

سروش جوان

3

سهیلا یزدانی

4

طاهره زراعتکار

5

راحله ضرابی راد

 

 

 

 

 

 

 

 

 

فایلهای پیوست

اگهی برگزاری انتخابات

فرم اعلام داوطلبی

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.2.0
    V5.7.2.0