پورتال سازمانی

پرتال سازمانی

پورتال هوشمند


به پايگاه اينترنتي سازمان نظام مهندسي معدن استان خراسان شمالی خوش آمديد


بانک اعضا

از تاریخی که وزارت صنعت، معدن و تجارت در هر محل حسب مورد اعلام کند، اشتغال اشخاص حقیقی و حقوقی به آن دسته از امور فنی که توسط وزارت یادشده تعیین می شود، مستلزم عضویت در سازمان و داشتن صلاحیت حرفه ای است. در این بانک اطلاعاتی کلیه مشخصات اعضای حقیقی و حقوقی و صلاحیت حرفه ای ایشان و ارقام مربوط به ظرفیت اشتغال نگهداری می شود. این بانک اطلاعاتی به صورت برخط در حال خدمات رسانی به سازمان استان ها می باشد.

مطالب بیشتر

 


بانک معادن استان خراسان شمالی

بانك اطلاعاتي معادن استان خراسان شمالی شامل اطلاعات فني و به روز معادن استان اردبيل مي باشد.  به روز رسانی این بانک اطلاعاتی توسط مسئولین فنی معادن و سازمان استان  انجام می شود. این بانک بر اساس اطلاعات طرح معدن طراحی شده و شامل اطلاعات کلیه معادن استان  از جمله مشخصات پروانه، مختصات معدن،مسئولين فني و شاخص هاي مديريتي مي باشد. سامانه آماری این بانک برای بهره مندی اعضای محترم سازمان، فعالین و دانشجویان آماده ارائه خدمات می باشد.

مطالب بیشتر


مجله سازمان

انتشار مجله سازمان نظام مهندسی معدن، به عنوان نشریه رسمی سازمان از سال 1385 آغاز شد. در این مجله که دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است، مقاله ها، گزارش های فنی، مطالب مورد نیاز اعضا و دستورالعمل ها و ابلاغیه های رسمی سازمان درج می شود. این نشریه یکی ار پرتیراژترین مجله های حرفه ای است. 

دریافت نسخه الکترونیکی / ارسال مقالات

مطالب بیشتر


اخبار استان
سفر استانی رئیس سازمان گزارش سفر استانی دكتر نبئی، رییس سازمان به استان خراسان شمالی 
گزارش سفر استانی دكتر نبئی، رییس سازمان به استان خراسان شمالی
event date : Sat Feb 13, 2021
روز دوشنبه بیستم بهمن ماه 1399 سفر استانی دکتر نبئی به استان خراسان شمالی صورت گرفت که پیرامون این سفر بررسی ظرفیت و پتانسیل ها و مسائل و چالش های پیش روی بخش معدن و ارائه توضیح در خصوص راهکارها ی ...
event date : Wed Aug 28, 2019
اولین جلسه کارگروه بررسی طرحهای بهره برداری به موجب تنفیذ به سازمان نظلم مهندسی استانها توسط وزارتخانه در مورخ 6/5/98 برگزار گردید.
event date : Tue May 28, 2019
جلسه کارگروه بررسی طرحهای اکتشافی در مورخ 7 خرداد ماه ساعت 11 در سازمان  صنعت معدن، تجارت استان خراسان شمالی با حضور جناب آقای مهندس رضازاده معاونت امور معادن و صنایع سازمان صمت و جناب اقای مهندس ...
event date : Thu May 23, 2019
دکتر داریوش اسماعیلی ریاست سازمان نظام مهندسی معدن ایران به همراه معاون فنی، مشاور اکتشافات و مدیر امور استان های سازمان با مهندس بیژن زنگنه وزیر نفت در محل وزارت نفت دیدار و گفتگو نمود.
event date : Wed May 22, 2019
فرماندار اسفراین گفت: کار گروه استانی برای پیگیری و ساماندهی وضعیت معدن آلبلاغ اسفراین به ریاست استاندار یا معاون سیاسی استاندار تشکیل می شود تا در باره این معدن تصمیم گیری شود.

اطلاعیه سازمان
فهرست داوطلبان در انتخابات هیات مدیره فهرست داوطلبان انتخابات هیات مدیره 
event date : Wed Feb 17, 2021
فهرست اسامی و رزومه داوطلبان هفتمین دوره عضویت در هیات مدیره سازمان به ترتیب حروف الفبا در رشته های معدن و زمین شناسی
event date : Sat Nov 09, 2019
ثبت نام آزمون صدور پروانه اشتغال آغاز شد. متقاضیان شرکت در آزمون صدور پروانه اشتغال تغییر رسته پروانه اشتغال ویژه رسته های پی جویی و اکتشاف و استخراج معدن، می توانند از روز شنبه مورخ ۱۳۹۸/۸/۱۸ س ...
event date : Wed Aug 28, 2019
به اطلاع اعضای محترم می رساند برنامه بازدید از معدن بوکسیت جاجرم در مورخ 13 شهریور ماه انجام می شود علاقه مندان جهت ثبت نام به دفتر نظام مهندسی اعلام نمایند.
یادآوري مراحل اعلام وقوع حادثه و تهیه گزارش یادآوری مراحل اعلام وقوع حادثه و تهیه گزارش 
event date : Wed Jul 31, 2019
event date : Wed May 22, 2019
شرایط ارتقا پايه علاوه بر داشتن شرایط قانونی گذراندن دوره های آموزشی ارتقاء پایه می باشد.
event date : Wed May 22, 2019
به اطلاع اعضای محترم لیست پیوست می رساند جهت تحویل اصل پروانه اشتغال خود به سازمان مراجعه نمایند.

New Module Name
news categories 

اطلاعات تخصصی

تصاویر


KeyWord
 

نقشه موقعیت سازمان


5.7.2.0
گروه دورانV5.7.2.0