پورتال سازمانی

پرتال سازمانی

پورتال هوشمند


به پايگاه اينترنتي سازمان نظام مهندسي معدن استان خراسان شمالی خوش آمديد


بانک اعضا

از تاریخی که وزارت صنعت، معدن و تجارت در هر محل حسب مورد اعلام کند، اشتغال اشخاص حقیقی و حقوقی به آن دسته از امور فنی که توسط وزارت یادشده تعیین می شود، مستلزم عضویت در سازمان و داشتن صلاحیت حرفه ای است. در این بانک اطلاعاتی کلیه مشخصات اعضای حقیقی و حقوقی و صلاحیت حرفه ای ایشان و ارقام مربوط به ظرفیت اشتغال نگهداری می شود. این بانک اطلاعاتی به صورت برخط در حال خدمات رسانی به سازمان استان ها می باشد.

مطالب بیشتر

 


بانک معادن استان خراسان شمالی

بانك اطلاعاتي معادن استان خراسان شمالی شامل اطلاعات فني و به روز معادن استان اردبيل مي باشد.  به روز رسانی این بانک اطلاعاتی توسط مسئولین فنی معادن و سازمان استان  انجام می شود. این بانک بر اساس اطلاعات طرح معدن طراحی شده و شامل اطلاعات کلیه معادن استان  از جمله مشخصات پروانه، مختصات معدن،مسئولين فني و شاخص هاي مديريتي مي باشد. سامانه آماری این بانک برای بهره مندی اعضای محترم سازمان، فعالین و دانشجویان آماده ارائه خدمات می باشد.

مطالب بیشتر


مجله سازمان

انتشار مجله سازمان نظام مهندسی معدن، به عنوان نشریه رسمی سازمان از سال 1385 آغاز شد. در این مجله که دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است، مقاله ها، گزارش های فنی، مطالب مورد نیاز اعضا و دستورالعمل ها و ابلاغیه های رسمی سازمان درج می شود. این نشریه یکی ار پرتیراژترین مجله های حرفه ای است. 

دریافت نسخه الکترونیکی / ارسال مقالات

مطالب بیشتر


اخبار استان
event date : 8/28/2019
اولین جلسه کارگروه بررسی طرحهای بهره برداری به موجب تنفیذ به سازمان نظلم مهندسی استانها توسط وزارتخانه در مورخ 6/5/98 برگزار گردید.
event date : 5/28/2019
جلسه کارگروه بررسی طرحهای اکتشافی در مورخ 7 خرداد ماه ساعت 11 در سازمان  صنعت معدن، تجارت استان خراسان شمالی با حضور جناب آقای مهندس رضازاده معاونت امور معادن و صنایع سازمان صمت و جناب اقای مهندس ...
event date : 5/23/2019
دکتر داریوش اسماعیلی ریاست سازمان نظام مهندسی معدن ایران به همراه معاون فنی، مشاور اکتشافات و مدیر امور استان های سازمان با مهندس بیژن زنگنه وزیر نفت در محل وزارت نفت دیدار و گفتگو نمود.
event date : 5/22/2019
فرماندار اسفراین گفت: کار گروه استانی برای پیگیری و ساماندهی وضعیت معدن آلبلاغ اسفراین به ریاست استاندار یا معاون سیاسی استاندار تشکیل می شود تا در باره این معدن تصمیم گیری شود.

اطلاعیه سازمان
اطلاعیه در خصوص تغییر ساعت کاری سازمان اطلاعیه در خصوص تغییر ساعت كاری سازمان 
event date : 3/1/2020
با سلام به اطلاع اعضای محترم می رساند با توجه به گسترش شیوع ویروس کرونا جهت سلامت اعضاء و معدنکاران محترم طبق توصیه های شورای مرکزی و مراکز بهداشتی استان ساعت کاری سازمان تا اطلاع ثانوی از ساعت 9 ...
event date : 11/9/2019
ثبت نام آزمون صدور پروانه اشتغال آغاز شد. متقاضیان شرکت در آزمون صدور پروانه اشتغال تغییر رسته پروانه اشتغال ویژه رسته های پی جویی و اکتشاف و استخراج معدن، می توانند از روز شنبه مورخ ۱۳۹۸/۸/۱۸ س ...
event date : 8/28/2019
به اطلاع اعضای محترم می رساند برنامه بازدید از معدن بوکسیت جاجرم در مورخ 13 شهریور ماه انجام می شود علاقه مندان جهت ثبت نام به دفتر نظام مهندسی اعلام نمایند.
یادآوري مراحل اعلام وقوع حادثه و تهیه گزارش یادآوری مراحل اعلام وقوع حادثه و تهیه گزارش 
event date : 7/31/2019
event date : 5/22/2019
شرایط ارتقا پايه علاوه بر داشتن شرایط قانونی گذراندن دوره های آموزشی ارتقاء پایه می باشد.
event date : 5/22/2019
به اطلاع اعضای محترم لیست پیوست می رساند جهت تحویل اصل پروانه اشتغال خود به سازمان مراجعه نمایند.

اطلاعات تخصصی

تصاویر


KeyWord
 

نقشه موقعیت سازمان


5.5.7.0
گروه دورانV5.5.7.0